Podrobný informační web o dovolené na Kanárských ostrovech.

All Inclusive Kanárské ostrovy

Vyhledávají se aktuálně nejvýhodnější all inclusive termíny na Kanárské ostrovy

Globales Costa Tropical

Globales Costa Tropical

Kanárské ostrovy > Fuerteventura > Caleta de Fuste Hotelové zařízení má 3 hvězdičky. *** Návštěvníci dávají pobytu Globales Costa Tropical hodnocení: 2 / 5. zařízení má svůj bazén, Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: pondělí 16.11. Návrat: pondělí 23.11. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Katovice Vratislav . Konečná cena 10 700 Kč recenze pobytu další termíny
Broncemar Beach

Broncemar Beach

Kanárské ostrovy > Fuerteventura > Caleta de Fuste Hotelové zařízení má 3.5 hvězdičky. *** Návštěvníci dávají pobytu Broncemar Beach hodnocení: 4 / 5. zařízení má svůj bazén, vzdálenost od moře 600 m Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: pondělí 16.11. Návrat: pondělí 23.11. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Katovice Vratislav . Konečná cena 13 156 Kč recenze pobytu další termíny
Riu Oliva Beach Resort

Riu Oliva Beach Resort

Kanárské ostrovy > Fuerteventura > Corralejo Hotelové zařízení má 3 hvězdičky. *** Návštěvníci dávají pobytu Riu Oliva Beach Resort hodnocení: 4 / 5. zařízení má svůj bazén, je to přímo u moře Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: pondělí 23.11. Návrat: pondělí 30.11. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Katovice Vratislav . Konečná cena 14 188 Kč recenze pobytu další termíny
Hotel Perla Tenerife

Hotel Perla Tenerife

Kanárské ostrovy > Tenerife > Puerto de la Cruz Hotelové zařízení má 3 hvězdičky. *** Návštěvníci dávají pobytu Hotel Perla Tenerife hodnocení: 2 / 5. zařízení má svůj bazén, volně přístupný vnitřní bazén, díky své poloze má klidné okolí, Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: pondělí 7.12. Návrat: pondělí 14.12. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Praha Vídeň . Konečná cena 14 507 Kč recenze pobytu další termíny
Royal Suite

Royal Suite

Kanárské ostrovy > Fuerteventura > Costa Calma Hotelové zařízení má 3 hvězdičky. *** Návštěvníci dávají pobytu Royal Suite hodnocení: 4 / 5. zařízení má svůj bazén, volně přístupný vnitřní bazén, vzdálenost od moře 900 m Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: pondělí 23.11. Návrat: pondělí 30.11. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Katovice Vratislav . Konečná cena 14 844 Kč recenze pobytu další termíny
Aparthotel Las Marismas

Aparthotel Las Marismas

Kanárské ostrovy > Fuerteventura > Corralejo Hotelové zařízení má 3 hvězdičky. *** zařízení má svůj bazén, vzdálenost od moře 800 m Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: pondělí 23.11. Návrat: pondělí 30.11. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Katovice Vratislav . Konečná cena 15 100 Kč recenze pobytu další termíny
Zobrazilo se 6 termínů.

Co znamená All Inclusive

Otrocký překlad sousloví "all inclusive" znamená "vše zahrnuto". V praxi All Inclusive znamená, že máte bezplatné jídlo, pití a některé alkoholické nápoje. Konkrétní složení jídel a nápojů se může velmi lišit hotel od hotelu, takže je vždycky dobré pečlivě číst popis zájezdu a recenze hotelu. V některých hotelích je běžné mít v rámci all inclusive opravdu vše v ceně a kdykoliv, jinde je podávání bezplatného jídla omezeno na určitý čas, typicky na dobu snídaně, oběda a večeře. V hotelových restauracích, kde pití roznášejí číšníci, je běžné dávat jim spropitné nebo za pití znovu platit. Balené nealkoholické a alkoholické nápoje je zvykem podávat na barech, u kterých může být fronta. Také se může stát, že do all inclusive programu patří jenom některé bary v hotelovém areálu, zatímco u jiných (hlavně to bývají bary u pláže nebo bazénu) jsou normální bary pro veřejnost, u kterých se platí.

Kvůli vysoké ceně lihovin do programu All Inclusive obvykle nepatří značkové alkoholické nápoje. Kdo rád pije, měl by hledat nabídku hotelů s tak zvaným Ultra All Inclusive. Do Ultra All Inclusive programů občas také patří služby hotelu jako jsou například masáže nebo přístup na sportoviště. O konkrétní definici Ultra All Inclusive se opět musíte pečlivě informovat u cestovky nebo v popisu hotelu, protože to všude může znamenat něco trochu jiného.

Ve větších hotelích je běžné, že jsou hosté při příjezdu označováni náramkem určité barvy, aby bylo zřejmé, na jaký program mají nárok.

 

All inclusive na Kanárských ostrovech

Hotely, které nabízejí All Inclusive program, to na Kanárech nemůžou odbývat tak, jako se to občas dělá ve Středomoří, kam jezdí klientela z východní Evropy. Na Kanáry jezdí hodně Němců a Angličanů a ti vysoký vyšší standard jak v ubytování, tak v jídle. Hotelové restaurace by si měly poradit i s různými formami diet, ale většinou to řešít tak, že hosté mají mezi jídly volný výběr, tak si mohou svoji dietu přizpůsobit.

Typická jídla Kanárských ostrovů jsou grilovaná masa, ryby a zelenina. Zvláštní jsou brambory vařené ve slupce, říká se tomu papas arrugadas. Podávají se se solí, s červenou a zelenou omáčkou. Tyhle omáčky mojo rocho a mojo verde jsou z oleje, koření a bylinek. Na výběr bývá při all inclusive hodně druhů oliv.

Obzvláště doporučuji dávat si na Kanárských ostrovech ovoce. Při all inclusive programech se podává obvykle po večeři, ale i přes den. Různé papáje, avokáda, melouny nebo chirimoya jsou zralé takovým způsobem, kterému se k nám dovážené plody vůbec nemůžou rovnat. Detailní nabídka ovoce záleží - stejně jako u jídla - na konkrétním hotelu.

Vše v ceně v jiných zemích: v Turecku, v Bulharsku, na Kanárských ostrovech, v Egyptě, v Portugalsku, na Madeiře, na Krétě, v Řecku, v Tunisku

Dovolená na Kanárských ostrovech

Kanárské ostrovy jsou vyhledávané z mnoha důvodů, hlavně ale kvůli svému fantastickému počasí. V průběhu celého roku je u moře příjemně teplo a ani v létě nebývá moc vedro. Sezóna je prakticky po celý rok, trochu více v zimě a v létě.

Můj osobní důvod, proč mám Kanárské ostrovy rád, je rozmanitá příroda a krásné hory. Na Kanárských ostrovech jsou specifické mlžné pralesy a mnoho druhů vzácných rostlin.

Sedm velkých ostrovů

Od východu k západu jsou velké Kanárské ostrovy tyto:

Vysoký standard ubytování

Protože si Kanárské ostrovy oblíbili němečtí a britští turisté, úroveň hotelů na Kanárských ostrovech musí být přirozeně vysoká. Ty nejlepší jsou samozřejmě u moře. Hotelový bazén, pravidelný úklid, welness a sportovní vybavení jsou spíše pravidlem než výjimkou. Cestování s cestovními kancelářemi znamená větší jistotu než shánění na vlastní pěst, protože cestovky se nenechají snadno oklamat a také jsou schopny vyjednat výrazně lepší ceny ubytování. Na jaře a na podzim, kdy je poptávka slabší, můžete sehnat dobré ubytování i individuálně.

Pláže jsou na Kanárských ostrovech různorodé. Většina má černý písek ze sopečného materiálu, ale jsou tu i pláže s uměle navezeným nebo navátým saharským pískem. Koupání je osvěžující, protože Kanárské ostrovy omývá chladný severní proud. Velmi si to tu užívají příznivci windsurfingu a potápění.

Kanárské ostrovy letecky

Na čtyři kanárské ostrovy létá přímým letem pravidelně z Prahy a z dalších českých letišť společnost Smartwings, která také zařizuje charterové lety pro cestovní kanceláře. Na Kanárské ostrovy se tak lze dostat přímým letem několikrát týdně. Krom toho se dají sehnat letenky ze zahraničních letišť nebo letenky s přestupem. Let trvá přes pět hodin, protože je to docela daleko. Další informace o letecké dopravě na Kanáry.

Informace o Kanárských ostrovech

  • Na ostrovech je překvapivě laciněji než v kontinentálním Španělsku, protože tu mají nižší daně. Podívejte se na přehled cen potravin a služeb.

Kanárské ostrovy jsou součástí Evropské Unie a jsou i v Schengenském prostoru. Na Kanárských ostrovech je měna normálně Euro, stejně jako třeba na Slovensku nebo v Německu. Nemá vás co překvapit. Bankomaty i vaše běžné platební karty fungují jako doma. Na cestu nepotřebujete pas, stačí občanka.

  • Kuchyně kanárských ostrovů je chutná a zdravá. V nabídce převažují  ryby a zelenina (většinou místní), specialitou jsou brambory a pálivé omáčky. Další informace o jídle Kanárských ostrovů.

Předpokládaným způsobem, jak větší ostrovy procestovat, je půjčit si auto. Dobře se dá cestovat i autobusem, mají tu hustou síť.

Informační web kanarskeostrovy.com o dovolené na Kanárských ostrovech píše a programuje Dušan Janovský. tel. 732746901, email info@kanarskeostrovy.com . Facebook.