Podrobný informační web o dovolené na Kanárských ostrovech.

All Inclusive Kanárské ostrovy

Vyhledávají se aktuálně nejvýhodnější all inclusive termíny na Kanárské ostrovy

Labranda Isla Bonita

Labranda Isla Bonita

Kanárské ostrovy > Tenerife > Costa Adeje Hotelové zařízení má 4 hvězdičky. **** Návštěvníci dávají pobytu Labranda Isla Bonita hodnocení: 1 / 5. zařízení má svůj bazén, díky své poloze má klidné okolí, vzdálenost od moře 400 m Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: čtvrtek 28.5. Návrat: čtvrtek 4.6. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Vídeň . Konečná cena 11 142 Kč recenze pobytu další termíny
Laguna Park Ii

Laguna Park Ii

Kanárské ostrovy > Tenerife > Costa Adeje Hotelové zařízení má 2 hvězdičky. ** Návštěvníci dávají pobytu Laguna Park Ii hodnocení: 1 / 5. zařízení má svůj bazén, díky své poloze má klidné okolí, vzdálenost od moře 500 m Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: sobota 13.6. Návrat: sobota 20.6. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Vídeň . Konečná cena 12 001 Kč recenze pobytu další termíny
Globales Costa Tropical

Globales Costa Tropical

Kanárské ostrovy > Fuerteventura > Caleta de Fuste Hotelové zařízení má 3 hvězdičky. *** Návštěvníci dávají pobytu Globales Costa Tropical hodnocení: 1 / 5. zařízení má svůj bazén, Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: pondělí 12.10. Návrat: pondělí 19.10. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Katovice . Konečná cena 12 469 Kč recenze pobytu další termíny
Globales Tamaimo Tropical

Globales Tamaimo Tropical

Kanárské ostrovy > Tenerife > Puerto de Santiago Hotelové zařízení nemá hodnocení hvězdičkami. Návštěvníci dávají pobytu Globales Tamaimo Tropical hodnocení: 1 / 5. zařízení má svůj bazén, volně přístupný vnitřní bazén, vzdálenost od moře 200 m Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: úterý 2.6. Návrat: úterý 9.6. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Vídeň . Konečná cena 12 574 Kč recenze pobytu další termíny
Laguna Park I

Laguna Park I

Kanárské ostrovy > Tenerife > Costa Adeje Hotelové zařízení má 3 hvězdičky. *** zařízení má svůj bazén, vzdálenost od moře 450 m Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: čtvrtek 7.5. Návrat: čtvrtek 14.5. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Vídeň . Konečná cena 12 574 Kč recenze pobytu další termíny
Elba Lucia Sport And Suite Hotel

Elba Lucia Sport And Suite Hotel

Kanárské ostrovy > Fuerteventura > Caleta de Fuste Hotelové zařízení má 3 hvězdičky. *** Návštěvníci dávají pobytu Elba Lucia Sport And Suite Hotel hodnocení: 1 / 5. Jídlo v rámci pobytu je: All Inclusive . Odlet: pondělí 11.5. Návrat: pondělí 18.5. Délka pobytu je 8 dnů, 7 nocí. Odlétá se z letiště: Katovice . Konečná cena 12 694 Kč recenze pobytu další termíny
Zobrazilo se 6 termínů.

Co znamená All Inclusive

Otrocký překlad sousloví "all inclusive" znamená "vše zahrnuto". V praxi All Inclusive znamená, že máte bezplatné jídlo, pití a některé alkoholické nápoje. Konkrétní složení jídel a nápojů se může velmi lišit hotel od hotelu, takže je vždycky dobré pečlivě číst popis zájezdu a recenze hotelu. V některých hotelích je běžné mít v rámci all inclusive opravdu vše v ceně a kdykoliv, jinde je podávání bezplatného jídla omezeno na určitý čas, typicky na dobu snídaně, oběda a večeře. V hotelových restauracích, kde pití roznášejí číšníci, je běžné dávat jim spropitné nebo za pití znovu platit. Balené nealkoholické a alkoholické nápoje je zvykem podávat na barech, u kterých může být fronta. Také se může stát, že do all inclusive programu patří jenom některé bary v hotelovém areálu, zatímco u jiných (hlavně to bývají bary u pláže nebo bazénu) jsou normální bary pro veřejnost, u kterých se platí.

Kvůli vysoké ceně lihovin do programu All Inclusive obvykle nepatří značkové alkoholické nápoje. Kdo rád pije, měl by hledat nabídku hotelů s tak zvaným Ultra All Inclusive. Do Ultra All Inclusive programů občas také patří služby hotelu jako jsou například masáže nebo přístup na sportoviště. O konkrétní definici Ultra All Inclusive se opět musíte pečlivě informovat u cestovky nebo v popisu hotelu, protože to všude může znamenat něco trochu jiného.

Ve větších hotelích je běžné, že jsou hosté při příjezdu označováni náramkem určité barvy, aby bylo zřejmé, na jaký program mají nárok.

 

All inclusive na Kanárských ostrovech

Hotely, které nabízejí All Inclusive program, to na Kanárech nemůžou odbývat tak, jako se to občas dělá ve Středomoří, kam jezdí klientela z východní Evropy. Na Kanáry jezdí hodně Němců a Angličanů a ti vysoký vyšší standard jak v ubytování, tak v jídle. Hotelové restaurace by si měly poradit i s různými formami diet, ale většinou to řešít tak, že hosté mají mezi jídly volný výběr, tak si mohou svoji dietu přizpůsobit.

Typická jídla Kanárských ostrovů jsou grilovaná masa, ryby a zelenina. Zvláštní jsou brambory vařené ve slupce, říká se tomu papas arrugadas. Podávají se se solí, s červenou a zelenou omáčkou. Tyhle omáčky mojo rocho a mojo verde jsou z oleje, koření a bylinek. Na výběr bývá při all inclusive hodně druhů oliv.

Obzvláště doporučuji dávat si na Kanárských ostrovech ovoce. Při all inclusive programech se podává obvykle po večeři, ale i přes den. Různé papáje, avokáda, melouny nebo chirimoya jsou zralé takovým způsobem, kterému se k nám dovážené plody vůbec nemůžou rovnat. Detailní nabídka ovoce záleží - stejně jako u jídla - na konkrétním hotelu.

Vše v ceně v jiných zemích: v Turecku, v Bulharsku, na Kanárských ostrovech, v Egyptě, v Portugalsku, na Madeiře, na Krétě, v Řecku, v Tunisku

Dovolená na Kanárských ostrovech

Kanárské ostrovy jsou vyhledávané z mnoha důvodů, hlavně ale kvůli svému fantastickému počasí. V průběhu celého roku je u moře příjemně teplo a ani v létě nebývá moc vedro. Sezóna je prakticky po celý rok, trochu více v zimě a v létě.

Můj osobní důvod, proč mám Kanárské ostrovy rád, je rozmanitá příroda a krásné hory. Na Kanárských ostrovech jsou specifické mlžné pralesy a mnoho druhů vzácných rostlin.

Sedm velkých ostrovů

Od východu k západu jsou velké Kanárské ostrovy tyto:

Vysoký standard ubytování

Protože si Kanárské ostrovy oblíbili němečtí a britští turisté, úroveň hotelů na Kanárských ostrovech musí být přirozeně vysoká. Ty nejlepší jsou samozřejmě u moře. Hotelový bazén, pravidelný úklid, welness a sportovní vybavení jsou spíše pravidlem než výjimkou. Cestování s cestovními kancelářemi znamená větší jistotu než shánění na vlastní pěst, protože cestovky se nenechají snadno oklamat a také jsou schopny vyjednat výrazně lepší ceny ubytování. Na jaře a na podzim, kdy je poptávka slabší, můžete sehnat dobré ubytování i individuálně.

Pláže jsou na Kanárských ostrovech různorodé. Většina má černý písek ze sopečného materiálu, ale jsou tu i pláže s uměle navezeným nebo navátým saharským pískem. Koupání je osvěžující, protože Kanárské ostrovy omývá chladný severní proud. Velmi si to tu užívají příznivci windsurfingu a potápění.

Kanárské ostrovy letecky

Na čtyři kanárské ostrovy létá přímým letem pravidelně z Prahy a z dalších českých letišť společnost Smartwings, která také zařizuje charterové lety pro cestovní kanceláře. Na Kanárské ostrovy se tak lze dostat přímým letem několikrát týdně. Krom toho se dají sehnat letenky ze zahraničních letišť nebo letenky s přestupem. Let trvá přes pět hodin, protože je to docela daleko. Další informace o letecké dopravě na Kanáry.

Informace o Kanárských ostrovech

  • Na ostrovech je překvapivě laciněji než v kontinentálním Španělsku, protože tu mají nižší daně. Podívejte se na přehled cen potravin a služeb.

Kanárské ostrovy jsou součástí Evropské Unie a jsou i v Schengenském prostoru. Na Kanárských ostrovech je měna normálně Euro, stejně jako třeba na Slovensku nebo v Německu. Nemá vás co překvapit. Bankomaty i vaše běžné platební karty fungují jako doma. Na cestu nepotřebujete pas, stačí občanka.

  • Kuchyně kanárských ostrovů je chutná a zdravá. V nabídce převažují  ryby a zelenina (většinou místní), specialitou jsou brambory a pálivé omáčky. Další informace o jídle Kanárských ostrovů.

Předpokládaným způsobem, jak větší ostrovy procestovat, je půjčit si auto. Dobře se dá cestovat i autobusem, mají tu hustou síť.

Informační web kanarskeostrovy.com o dovolené na Kanárských ostrovech píše a programuje Dušan Janovský. tel. 732746901, email info@kanarskeostrovy.com . Facebook.